Novi Sad - Podbara

Novi Sad - Dositejeva

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,923 €/m2
  • Površina: 37 m2
PRODAJA

108,150 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 849
  • Površina : 37 m2
  • Cena : 108,150 €
  • Cena po m2 : 2922.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/0

Prodajemo jednoiposoban stan u blizini centra grada. Pogodan za život i za izdavanje, u blizini su marketi, vrtići, škole. Odličan raspored, prostrana dnevna soba, kuhinja je odvojena od dnevne sobe, što predstavlja retkost. Dvorišno je orjentisan. Prodaje se potpuno namešten, i parking mesto u dvorištu. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

101,065 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 2.0
  • 2,246 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

103,000 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,641 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Podbara

113,500 €

Novi Sad, Podbara - centar, Lepo uređen stan u pešačkoj zoni- staro jezgro grada…

  • Soba: 2.5
  • 2,183 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Grbavica

113,240 €

Lux novogradnja na Grbavici – 31 m² – odmah useljiv…

  • Soba: 1.0
  • 3,653 €/m2
  • 31 m2