Stanovi Novi Sad – Najbolja Ponuda Stanova

  • Prikaži filtere za pretragu

Novi Sad Grbavica

334,500 €

Četvorosoban stan 116 m², Grbavica, Novi Sad, 3. sprat…

  • Soba: 4.0
  • 2,884 €/m2
  • 116 m2

* Vrbas *

152,850 €

* Vrbas *…

  • Soba: 3.5
  • 1,442 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Sajmište

309,720 €

Na prodaju luksuzan penthouse površine 97m² u modernom stambenom kompleksu, u neposrednoj blizini Sajma. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj kom…

  • Soba: 4.0
  • 3,193 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Kej

159,650 €

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan površine 42m², smešten u jednoj od atraktivnijih lokacija u Novom Sadu – Kej. Nekretnina je pažljiv…

  • Soba: 1.5
  • 3,801 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

225,000 €

Ekskluzivno-Salonski stan, Cetvorosban, 95m2-Futoska ID#12016…

  • Soba: 4.0
  • 2,368 €/m2
  • 95 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

73,000 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARAŽNI STAN SA DVE SPAVAĆE U IZGRADNJI - IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 47m2…

  • Soba: 2.5
  • 1,553 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

473,800 €

ATRAKTIVAN ČETVOROSOBAN-LUX…

  • Soba: 4.0
  • 3,159 €/m2
  • 150 m2

Novi Sad Novo Naselje

190,550 €

Odličan trosoban - Novo naselje, SAVINA…

  • Soba: 3.0
  • 2,844 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Futog

82,400 €

Futog-Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 u Prizemlju sa Terasom 10 m2 bliže Veterniku-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,354 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Detelinara

190,000 €

PRODAJA - NOVA DETELINARA - 3.0 STAN - ODMAH USLEJIV ID#12005…

  • Soba: 3.0
  • 3,065 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Detelinara

230,000 €

PRODAJA - FENOMENALAN TROSOBAN STAN KOD SAJMA ID#12051…

  • Soba: 3.0
  • 3,538 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Detelinara

142,600 €

PRODAJA - KOMFORAN DVOSOBAN - DETELINARA ID#12063…

  • Soba: 3.0
  • 2,300 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Liman 4

174,760 €

Prodaje se 2.0 stan-Liman IV, 55m2 ID#12070…

  • Soba: 2.0
  • 3,361 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Sajmište

215,000 €

PRODAJA - ODLIČAN TROSOBAN STAN KOD SAJMA! ID#12104…

  • Soba: 3.0
  • 3,116 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

139,050 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Kompletno renoviran dvoiposoban stan, 58 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,397 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Adice

120,000 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Adice, , 57.00m2, uknjižen ID#12110…

  • Soba: 2.5
  • 2,105 €/m2
  • 57 m2