Novi Sad - Veternk

* Veternik- PORODIČAN STAN *

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 1,545 €/m2
  • Površina: 110 m2
PRODAJA

169,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1919
  • Površina : 110 m2
  • Cena : 169,900 €
  • Cena po m2 : 1544.55 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: 1/0

PORODIČAN STAN! Retka ponuda na tržištu sa 4 spavaće sobe. Prodajemo stan u Veterniku u mirnoj ulici na svega 5 minuta od Novog Sada. Stan se nalazi u mirnoj zgradi sa samo 6 stanova. Stan je odličnog rasporeda. Sastoji se od 4 spavaće sobe, velike dnevne sobe, kuhinje, 4 spavaće sobe, 2 kupatila i 2 terase. U ceni stana je i parking mesto. Grejanje je na gas, podno. U cenu stana je uključena i agencijska provizija. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

165,430 €

Dvosoban stan na Salajci-50m2…

  • Soba: 2.0
  • 3,309 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

175,600 €

Dvoiposoban stan 65 m², Sajmište, Novi Sad, 8/8…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 65 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

168,000 €

Četvorosoban stan u urbanoj vili u Petrovaradinu…

  • Soba: 4.0
  • 1,750 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Centar

168,700 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.5
  • 1,854 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Veternk

171,600 €

NOVI SAD.VETERNIK.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,751 €/m2
  • 98 m2

Novi Sad Socijalno

169,950 €

Prodaja odličnog dupleksa 93m2 kod Socijalnog ID#4658…

  • Soba: 4.0
  • 1,827 €/m2
  • 93 m2