Novi Sad - Veternk

* Veternik - PORODIČAN STAN *

  • Broj prostorija: 7.0
  • Cena po m2: 1,429 €/m2
  • Površina: 140 m2
PRODAJA

200,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1920
  • Površina : 140 m2
  • Cena : 200,000 €
  • Cena po m2 : 1428.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 7.0
  • Sprat: 1/0

PORODIČAN STAN! RETKOST NA TRŽIŠTU! Kupovinom ovog stana rešili ste životno pitanje za Vas i za porodicu. Stan je po potrebi moguće i podeliti na 2 stana. Stan se sastoji od 5 spavaćih soba, 2 kupatila, 2 dnevne sobe, 2 kuhinje, 4 terase i 4 spavaće sobe Uz stan se dobijaju i 4 parking mesta. Stan je u zgradi novije gradnje. Grejane je na gas. Niski troškovi U cenu je uključena agencijska provizija. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sadp

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Kompletno renoviran, svetao dvosoban stan 60m² – Nova Detelinara, Pasterova…

  • Soba: 2.0
  • 3,433 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Podbara

195,700 €

Trosoban stan na Podbari – vrhunska lokacija blizu centra Novog Sada Na prodaju je izuzetno lep, svetao i funkcionalan trosoban stan smešten na je…

  • Soba: 3.0
  • 2,965 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Adice

206,000 €

Prodaje se odličan četvoroiposoban porodičan stan u mini vili. Nalazi se na 2. spratu u potkrovlju, četvorostrano je orijentisan i jedini je stan …

  • Soba: 4.5
  • 1,746 €/m2
  • 118 m2

Novi Sad Novo Naselje

198,000 €

Odličan, troiposoban stan na Novom Naselju! 78.00m2 ID#10271…

  • Soba: 3.5
  • 2,538 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Adice

199,000 €

Luksuzan četvorosoban stan u mirnom delu Adica – Kamenjar…

  • Soba: 4.0
  • 2,261 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

190,250 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,171 €/m2
  • 60 m2