Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep, Prelep četvorosoban stan sa povratom PDV-a

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,524 €/m2
  • Površina: 91 m2
PRODAJA

230,269 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 3423
  • Površina : 91 m2
  • Cena : 230,269 €
  • Cena po m2 : 2523.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/0

Prodaje se četvorosoban stan u izgradnji u lepom delu Telepa. Stan ima povrat PDV-a za kupce prvog od 10%. Investitor je renomiran, pouzdan i sa tradicijom visoko kvalitetne gradnje objekata.Stan ima lep raspored prostorija, ulično je orijentisan i nalazi se na - 10 minuta vožnje od centra Novog Sada. Stan ima tri spavaće sobe, dva kupatila i dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom,veliku lepu terasu na koju se izlazi iz dnevne sobe i jedne spavaće sobe i posebno sobu-garderober.. Zgrada ima ekonomično grejanje na gas sa kalorimetrima, italijansku keramiku.. Rok završetka zgrade i useljenje je u junu 2026.godine. Može se kupiti putem stambenog kredita. Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade po ceni od 11.500e i garažnog mesta po ceni od 22900. Vredi pogledati. Tel.065/424 55 77 i 064/6586099. Više fotografija na našem sajtu.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

235,284 €

ČETVOROSOBAN stan TELEP* 95m2* Povrat PDV-a ID#10208…

  • Soba: 4.0
  • 2,477 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Avijacija

225,700 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,536 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Sajmište

231,750 €

Ekskluzivno-Salonski stan, Cetvorosban, 95m2-Futoska ID#12016…

  • Soba: 4.0
  • 2,439 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Salajka

223,100 €

Salajka-Fantastičan Troiposoban Dupleks 83 m2 u Izgradnji sa Parking Mestom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.5
  • 2,688 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Sajmište

220,850 €

Troiposoban stan na Futoškoj – odlična lokacija, 67 m²…

  • Soba: 3.5
  • 3,296 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Detelinara

240,000 €

Prodaja petosobnog stana- Novi Sad, Nova Detelinara ID#11297…

  • Soba: 5.0
  • 2,000 €/m2
  • 120 m2