Novi Sad - Futog

* Futog - Urbana vila *

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,648 €/m2
  • Površina: 84 m2
PRODAJA

138,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1846
  • Površina : 84 m2
  • Cena : 138,400 €
  • Cena po m2 : 1647.62 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/0

Komforni četvorosobni stanovi u mirnom delu Futoga – Urbana vila sa samo 6 jedinica Predstavljamo vam novu urbanu vilu sa svega šest stanova, smeštenu u tihom i porodičnom delu Futoga, nadomak glavne ulice i autobuske stanice. Svaki stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalan komfor i funkcionalnost. U ponudi imamo četvorosobne stanove sa tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora (kupatilo + toalet), terase idealne za uživanje u miru i zelenilu, ostava u sklopu stana za dodatno odlaganje, pripadajuće parking mesto ispred zgrade uz svaki stan. Ova mala urbana vila nudi idealan balans između privatnosti i urbanog načina života, a blizina glavnih saobraćajnica i javnog prevoza omogućava odličnu povezanost sa centrom Novog Sada. Rok završetka izgradnje: decembar 2026. godine Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857 i Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

146,200 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,400 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

130,800 €

NOVI SAD,DETELINARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

135,000 €

Odličan 2.0 stan - PRODAJA- Bulevar Patrijarha Pavla, Novi Sad ID#11714…

  • Soba: 2.0
  • 2,935 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Adice

148,320 €

Adice- Veliki Troiposoban stan 80 m2-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 80 m2