Novi Sad - Liman 4

* Novi Sad - Liman 4 *

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,433 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

236,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1828
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 236,900 €
  • Cena po m2 : 3433.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 7/7

Porodičan stan na Limanu 4 Na prodaju stan na Limanu IV 69m2 + terasa Uknjižen 1/1 bez tereta. Stan je u potpunosti renoviran. Nove pločice, novi parket, PVC prozori sa ALU roletnama i komarnicima u svim prostorijama. Kupatilo sa novim sanitarijama i modernim kuhinjskim nameštajem, kuhinja sa ugradnim elementima i modernom tehnikom. Urađena je i demit fasada sa izolacijom, kao i dodatna zvučna izolacija u glavnoj spavaćoj sobi. Na terasi se nalazi i ostava za odlaganje, sa sopstvenim vratima. Uz stan ostaje kompletno opremljena kuhinja, plakari u spavaćoj sobi kao i plakar u hodniku i 2 klima uređaja. Stan je dvorišno orijentisan na veliki park prepun zelenila i fantastičnim pogledom. Zapadna strana, uvek ima svetlosti u toku dana. Zgrada ima lift koji je takođe renoviran i ide do 7. sprata. Takođe u zgradi se nalazi i biciklana. Postoje 2 ulaza u zgradu i ugrađen je video nadzor. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Liman 4

236,900 €

NOVI  SAD.LIMAN IV.TROSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,433 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Podbara

239,600 €

NA PRODAJU - Trosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.0
  • 2,692 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Podbara

236,900 €

Podbara, 64m2. Fantastičan dvosoban stan sa pogledom na Dunav. …

  • Soba: 2.0
  • 3,702 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Sajmište

240,000 €

Prodaja stana-Sajam, Četvorosoban, Renoviran, Uknjižen! 96m2 ID#7324…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Podbara

241,500 €

NA PRODAJU - Četvorosoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 2,683 €/m2
  • 90 m2