Novi Sad - Liman 3

* Novi Sad - Liman 2 *

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 3,356 €/m2
  • Površina: 89 m2
PRODAJA

298,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1814
  • Površina : 89 m2
  • Cena : 298,700 €
  • Cena po m2 : 3356.18 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 3
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/0

Izdaje se komforan troiposoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom, smešten u mirnom delu Limana 2, na odličnoj lokaciji koja se odlikuje puno zelenila i slobodnim parkingom. Stan je renoviran pre par godina, pa je potpuno usklađen sa savremenim standardima, pružajući udoban i funkcionalan prostor za život. Sastoji se od prostranog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom,tri odvojene spavaće sobe, od kojih se jedna koristi kao ostava, dva sanitarna čvora, ostave i terase. Prostor je organizovan na način koji omogućava maksimalnu iskoristivost. Pored toga, postoji mogućnost proširivanja stana, što daje dodatnu fleksibilnost i priliku za prilagođavanje prostoru prema ličnim potrebama. Zgrada je u dobrom stanju i opremljena liftom, što dodatno povećava komfor i praktičnost. Lokacija stana je savršena za sve one koji žele miran, ali istovremeno dobro povezani deo grada, jer je u blizini svih važnih sadržaja, kao što su prodavnice, škola, vrtići i transportne linije. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857 i Mila 0628153377 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

292,300 €

Podbara-Fantastičan Veliki Trosoban Dupleks 109 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,682 €/m2
  • 109 m2

Novi Sad Centar

291,000 €

PRODAJE SE SALONSKI STAN U SRCU NOVOG SADA. IZUZETNA PRILIKA. UKNJIŽENO ID#10818…

  • Soba: 3.0
  • 3,000 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Grbavica

305,000 €

Novi Sad, Grbavica, Gogoljeva ulica, prodaje se u vrlo kvalitetnoj zgradi komforan uknjizen i kompletno namesten cetv…

  • Soba: 4.0
  • 2,933 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Podbara

302,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 4.0
  • 3,399 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Socijalno

297,600 €

NOV SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

297,400 €

PETROVARADIN-TOP LOKACIJA-NOVOGRADNJA-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN …

  • Soba: 4.0
  • 2,499 €/m2
  • 119 m2