Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

* Petrovaradin - Novogradnja *

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,655 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

116,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1726
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 116,800 €
  • Cena po m2 : 2654.55 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/3

Nudimo Vam jednoiposoban stan u izgradnji. Stan se nalazi u mirnoj ulici u Petrovaradinu. Sastoji se od dnevne sobe spojene sa trpezarijom, spavaće sobe i prostranog kupatila. Iz dnevne sobe postoji izlaz na terasu, što stanu pruža veliku osvetljenost. Stan je orjentisan na sporednu ulicu, što Vam pruža mir i tišinu. Grejanje je na gas. Zgrada se nalazi na 10-15 minuta peške od železničke stanice. Ukoliko ste kupac prve nekretnine, postoji mogućnost povrata PDV-a. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milan 0665117073 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

116,200 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,767 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Adice

117,420 €

Adice-Lep Trosoban stan 60 m2 na drugom spratu-Izgradnja-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

123,600 €

* Novi sad - Telep *…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

120,510 €

Prodaja jednoiposobnog stana- Telep ID#9095…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

120,100 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

126,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,014 €/m2
  • 42 m2