-

* Zlatibor - Centar *

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,355 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

89,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1713
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 89,500 €
  • Cena po m2 : 2355.26 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 6/0

Novo u ponudi! Prodajemo nov, lepo opremljen apartman u centru Zlatibora. Apartman se nalazi na 6.spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Niski troškovi. U neposrednoj blizini jezera, šetališta.. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

89,600 €

Na prodaju je odmah useljiv, lepo uređen jednosoban stan površine 29 m², smešten na izuzetnoj lokaciji nadomak Železničke stanice. Nalazi se na …

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Klisa

98,800 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,245 €/m2
  • 44 m2

* Divčibare *

87,500 €

* Divčibare *…

  • Soba: 1.5
  • 1,944 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

83,000 €

Odličan jednosoban stan na Telepu, za život ili kao investicija !! ID#10731…

  • Soba: 1.0
  • 3,192 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Sajmište

87,800 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,252 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Sajmište

93,400 €

• Soba: 0.5
  • 3,221 €/m2
  • 29 m2