Novi Sad - Telep

* Novi Sad - Telep * sa PDV-om

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,483 €/m2
  • Površina: 59 m2
PRODAJA

146,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1691
  • Površina : 59 m2
  • Cena : 146,500 €
  • Cena po m2 : 2483.05 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/0

Novo u ponudi Izgradnja Telep Prodajemo trosoban stan na prvom spratu. Završetak gradnje decembar 2025. U neposrednoj blizini nasipa, Lidla.. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

144,200 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.DVOSOBAN STAN.NAMEŠTEN.PARKING MESTO UZ STAN(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,773 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Sajmište

149,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

146,790 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 2.5
  • 2,447 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Liman 1

142,000 €

Dvoiposoban stan na Limanu 1 ID#10629…

  • Soba: 2.5
  • 2,958 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Železnička stanica

141,300 €

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, u mirnom kraju okruženom zelenilom i u …

  • Soba: 2.0
  • 2,523 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

141,800 €

• Soba: 2.0
  • 3,017 €/m2
  • 47 m2