Novi Sad - Telep

* Novi Sad - Telep * sa PDV-om

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,500 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

100,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1690
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 100,000 €
  • Cena po m2 : 2500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/0

Novo u ponudi Izgradnja Telep Prodajemo jednoiposoban stan na prvom spratu. Završetak gradnje decembar 2025. U neposrednoj blizini nasipa, Lidla.. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Mišeluk

98,470 €

MODERAN DVOSOBAN STAN – Mišeluk – Pogled koji osvaja! …

  • Soba: 2.0
  • 2,462 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Sajmište

98,250 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,169 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Centar

105,000 €

CENTAR -GARSONJERA 29m2 ID#11108…

  • Soba: 1.0
  • 3,621 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Sajmište

102,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,200 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Detelinara

92,700 €

Nova detelinara, 30m2. …

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Adice

94,825 €

Urbana vila, u blizini Bul.P.Pavla …

  • Soba: 1.5
  • 2,495 €/m2
  • 38 m2