-

* Zlatibor - Širi centar *

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,369 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

113,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1572
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 113,700 €
  • Cena po m2 : 2368.75 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/0

Prodajemo, nov, lepo namešten, trosoban stan u mirnom naselju Zova na Zlatiboru, u blizini centra. Stan se nalazi na drugom spratu, manje zgrade. Sastoji se iz malog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene dve spavaće sobe i terase. Stan se prodaje kompletno namešten, odličan za izdavanje. Slobodan parking ispred zgrade za stanare. Cena dogovor. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Somborski bulevar

123,600 €

Na prodaju svetao jednoiposoban stan od 41m² u mirnom delu Telepa. Nalazi se u visokom prizemlju novije, uredne zgrade. Ključne prednosti: Stan …

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Telep

122,600 €

Telep – dvoiposoban stan od 49 m² na prodaju, sa terasom i parking mestom Na prodaju je dvoiposoban stan od 49 m², smešten u prizemlju kvalitetn…

  • Soba: 2.5
  • 2,502 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

109,070 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 2.0
  • 2,797 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

111,250 €

Novi Sad - Adice Na mirnoj lokaciji na Adicama, u novoj mini zgradi modernog koncepta, u ponudi je izuzetno funkcionalan jednoiposoban stan. Ovaj stan…

  • Soba: 1.5
  • 2,418 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 48 m² + PARKING MESTO | 50m OD BULEVARA EVROPE | HITNA PRODAJA…

  • Soba: 2.0
  • 2,266 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Podbara

123,500 €

Novi Sad, Podbara, lep jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji…

  • Soba: 1.5
  • 3,338 €/m2
  • 37 m2