Bačka Palanka - Bačka Palanka

Čelarevo, stan za renoviranje 62m2

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 471 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

29,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22561
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 29,200 €
  • Cena po m2 : 470.97 €/m2
  • Grad : Bačka Palanka
  • Lokacija : Bačka Palanka
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Prodajemo u Čelaravu stan od 62m2 na trećem spratu sa pripadajućim tavanskim prostorom. Stan je za kompletno renoviranje. Informacije na broj telfona: 065 385 88 81. www.status-nekretnine.com A57-22561.

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

34,300 €

Garsonjera Alibegovac …

  • Soba: 0.5
  • 1,633 €/m2
  • 21 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

23,200 €

Petrovaradin - dvorišni stan za renoviranje…

  • Soba: 1.0
  • 725 €/m2
  • 32 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

34,300 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 21m2 i u osnovi je garson…

  • Soba: 0.5
  • 1,633 €/m2
  • 21 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

29,200 €

Čelarevo, stan za renoviranje 62m2…

  • Soba: 2.0
  • 471 €/m2
  • 62 m2

Titel Titel

24,000 €

Mošorin-Renovirana i sređena GARSONJERA-LOKAL-HITNO…

  • Soba: 0.5
  • 960 €/m2
  • 25 m2