Novi Sad - Grbavica

Četvorosoban stan 116 m², Grbavica, Novi Sad, 3. sprat

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,884 €/m2
  • Površina: 116 m2
PRODAJA

334,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22552
  • Površina : 116 m2
  • Cena : 334,500 €
  • Cena po m2 : 2883.62 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/5

U ponudi je moderan četvorosoban stan na Grbavici, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima, što ovu nekretninu čini pogodnom kako za porodičan život, tako i za svakodnevno funkcionalno korišćenje. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa ukupno pet spratova i prostire se na 116 m². Raspored prostorija omogućava komfor i dobru organizaciju prostora, uz dovoljno mesta za različite potrebe budućih vlasnika. Uz stan dolaze i dva paring mesta u javnoj zoni, a postoji i mogućnost kupovine garažnih parking mesta. Grbavica je poznata po praktičnosti, urbanoj atmosferi i blizini svega što je potrebno za kvalitetan život, a upravo ta kombinacija lokacije i funkcionalnosti čini ovaj stan izuzetno zanimljivom ponudom. Za više informacija pozovite, na 065/3858-886 Gorana br.licence 3881

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

342,390 €

Lux četvorosoban stan na Salajci-108m2…

  • Soba: 4.0
  • 3,170 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Centar

330,000 €

LUX stan-Stari grad 065 385 88 86…

  • Soba: 4.0
  • 2,750 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Grbavica

327,550 €

Na prodaju je ekskluzivan stan u savremenom stambenom objektu na Grbavici – jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, poznatoj po odličnoj p…

  • Soba: 4.0
  • 3,150 €/m2
  • 104 m2

Novi Sad Telep

340,000 €

Telep - Novogradnja- Urbana vila ID#9938…

  • Soba: 5.5
  • 2,500 €/m2
  • 136 m2

Novi Sad Salajka

342,390 €

Lux četvorosoban stan na Salajci-108m2…

  • Soba: 4.0
  • 3,170 €/m2
  • 108 m2

Novi Sad Salajka

339,900 €

Na prodaju je nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan ukupne površine 101 m², većinski namešten. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi izdvojenoj…

  • Soba: 4.0
  • 3,365 €/m2
  • 101 m2