-

* Vrbas *

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 1,442 €/m2
  • Površina: 106 m2
PRODAJA

152,850 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2199
  • Površina : 106 m2
  • Cena : 152,850 €
  • Cena po m2 : 1441.98 €/m2
  • Grad :
  • Lokacija :
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/0

Prodaje se uknjižen troiposoban stan u blizini centra Vrbasa, u širem centru grada. Stan se nalazi u mirnoj i lepoj ulici, u urbanoj vili sa ukupno 4 stana, na prvom spratu. Sastoji se od hodnika, prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, jednog velikog sanitarnog čvora i ostave. Uz stan postoji mogućnost kupovine garaže. Nepokretnost je uknjižena 1/1, bez tereta, a kupovina je moguća i putem stambenog kredita. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

154,500 €

Odličan, uknjižen, trosoban stan, na petom spratu, sa liftom, , blizu autobuske i železničke stanice, 5 minuta od centra grada, starija, ali očuv…

  • Soba: 3.0
  • 2,452 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

149,968 €

Novi Sad, Telep, Lux dvoiposoban stan sa krovnom terasom…

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

143,800 €

Severni Telep-Lep Konforan Dvosoban stan 51 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,820 €/m2
  • 51 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

158,250 €

Na prodaju stan u Sremskoj Kamenici 56m2 - kvalitetna gradnja, vrhunski materijali, mirno i zeleno okruženje; povrat PDV-a …

  • Soba: 2.5
  • 2,826 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Podbara

153,260 €

Podbara-Useljiv Dvosoban stan 48 m2 na 10 minuta peške do Centra grada-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 3,193 €/m2
  • 48 m2