Novi Sad - Sajmište

Na prodaju luksuzan penthouse površine 97m² u modernom stambenom kompleksu, u neposrednoj blizini Sajma. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, funkcionalnosti i savremene gradnje, savršena za porodičan život ili kao dugoročna investi

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,193 €/m2
  • Površina: 97 m2
PRODAJA

309,720 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1032254
  • Površina : 97 m2
  • Cena : 309,720 €
  • Cena po m2 : 3192.99 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/5

Na prodaju luksuzan penthouse površine 97m² u modernom stambenom kompleksu, u neposrednoj blizini Sajma. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj komfora, funkcionalnosti i savremene gradnje, savršena za porodičan život ili kao dugoročna investicija na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija, obiljem prirodne svetlosti i prijatnom atmosferom tokom celog dana. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri komforne spavaće sobe, dva moderno opremljena kupatila, kao i dve terase koje pružaju dodatni prostor za uživanje i odmor. Nekretnina se prodaje polunameštena, što budućem vlasniku omogućava da prostor prilagodi sopstvenom ukusu i potrebama. Centralno grejanje obezbeđuje maksimalnu udobnost tokom cele godine, dok dodatnu praktičnost pruža ostava u podrumu koja je uključena u cenu stana. Lokacija je jedna od najvećih prednosti ove nekretnine – miran i uređen kompleks u blizini Sajma, sa odličnom povezanošću sa centrom grada, Bulevarom Evrope, školama, vrtićima, marketima i svim sadržajima neophodnim za kvalitetan svakodnevni život. Ako tražite moderan porodičan stan sa puno prostora, kvalitetnom gradnjom i odličnom lokacijom, ovaj penthouse je prava prilika za vas. Šifra: 1032254 Kontakt: 062548930 Agencija Moj Dom Nekretnine, Novi Sad – Reg. br. 174

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

306,425 €

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran Trosoban stan 85m2 u Centru Novog Sada …

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Novi Sad, Novo Naselje -stan duplex -novogradnja…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Potpuno opremljen duplex na Novom naselju ID#9370…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Grbavica

300,000 €

Prodaje se stan na Grbavici, 115m2, 300.000e…

  • Soba: 4.0
  • 2,609 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Centar

306,400 €

U srcu Novog Sada, samo par koraka od šarmantnog keja u Starom gradu, nalazi se ovaj potpuno renovirani salonski stan koji odiše elegancijom i moder…

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

300,800 €

NOVI SAD.BULEVAR.ČETVOROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,369 €/m2
  • 127 m2