Novi Sad - Sajmište

Ekskluzivno-Salonski stan, Cetvorosban, 95m2-Futoska ID#12016

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,439 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

231,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012016
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 231,750 €
  • Cena po m2 : 2439.47 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/0

Na prodaju stan u Futoskoj ulici, Novi Sad. Ovaj prelep salonac se nalazi na prvom spratu zgrade. Dvostrano je orijentisan. Stan je u odlicnom stanju. Raspored: sastoji se iz tri spavace sobe, toaleta, kupatila, kuhinje, trpezarije, prostrane ostave i prelepe terase koja je dvorisno orijentisana. Namestaj moze ostati po dogovoru. Za vise infomracija i zakazivanje razgledanja pozovite: 0668443377 Posrednicka naknada je uracunata u cenu. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

226,600 €

Namešten lux stan u centru, 52m2, savršena lokacija za investiciju i život…

  • Soba: 1.5
  • 4,358 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

226,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,438 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Liman 1

236,000 €

Na prodaju je izuzetno komforan i funkcionalno organizovan trosoban stan na Limanu 1, jednoj od najstabilnijih i najtraženijih lokacija za život u N…

  • Soba: 3.0
  • 2,914 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Liman 3

226,600 €

Liman - Retko u ponudi! Porodični 3.5 stan izvanrednog rasporeda u okolini Oš. Žarko Zrenjanin. Najtraženi…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Telep

222,280 €

Južni Telep-Četvorosoban stan 83 m2 u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,678 €/m2
  • 83 m2

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2