Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARAŽNI STAN SA DVE SPAVAĆE U IZGRADNJI - IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 47m2, ima terasu i u osnovi je dvoiposoban. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urba

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 1,553 €/m2
  • Površina: 47 m2
PRODAJA

73,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019366
  • Površina : 47 m2
  • Cena : 73,000 €
  • Cena po m2 : 1553.19 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 0/2

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARAŽNI STAN SA DVE SPAVAĆE U IZGRADNJI - IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 47m2, ima terasu i u osnovi je dvoiposoban. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne pumpe, niski troškovi i samo u sezoni. Sva infrastruktura postoji (kanalizacija, struja, gradska voda). Kupovina isključivo za keš! MOGUĆNOST KUPOVINE PARKING MESTA! ZAVRŠETAK RADOVA PREDVIĐEN ZA KRAJ 2026. GODINE! U CENU URAČUNATA AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Cara Dušana

66,950 €

Prodajemo predivno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Kliničkog Centra u Futoškoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stare zgrade,…

  • Soba: 0.5
  • 3,043 €/m2
  • 22 m2

Novi Sad Satelit

72,160 €

Prodaje se potpuno nameštena, renovirana garsonjera na Satelitu. Godina izgradnje 1995. Stan gleda na livadu i ima cent…

  • Soba: 0.5
  • 2,886 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Podbara

69,000 €

Novi Sad - Podbara, prodaje se dvorišni jednoiposoban stan od 37m2, odmah useljiv, uknjižen 1/1 ( moguća kupovina putem kredita) Stan se sastoji o…

  • Soba: 1.5
  • 1,865 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

78,700 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,915 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Salajka

77,470 €

Novi Sad, Salajka - Garsonjera 27m2 …

  • Soba: 0.5
  • 2,869 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Adice

65,900 €

Prodajemo nove, odmah useljive stanove sa izdvojenom spavaćom sobom na Adicama. U pitanju su prizemne jedinice koje su uknjižene kao garaže, pa je…

  • Soba: 1.5
  • 1,734 €/m2
  • 38 m2