Novi Sad - Telep

ATRAKTIVAN ČETVOROSOBAN-LUX

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,159 €/m2
  • Površina: 150 m2
PRODAJA

473,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2249
  • Površina : 150 m2
  • Cena : 473,800 €
  • Cena po m2 : 3158.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

Veoma lep, svetao, osunčan, dvostrano orijentisan komforan četvorosoban stan sa prelepim pogledom na obronke Fruške gore, u mirnom delu grada na Telepu, izuzet iz gradske gužve i vreve. Ovaj stan Vam omogućuje potpuno opuštanje i relaksaciju uz maksimalnu udobnost za miran porodični život. Lokalitet samog objekta je saobraćajno odlično povezan ka Bul.Patrijarha Pavla, Futoškom putu, u benefit blizine Satelitske zelene pijace, veletrgovina za prehranu, osnovne škole, vrtića, ambulante. Sam stan se nalazi u manjoj zgradi sa svega 4 stana i u zatvorenom. obezbeđenom dvorištu u kojoj su dva pripadajuća parking mesta. U stan se ulazi iz prostranog predsoblja i dnevni deo je u potpunosti odvojen od spavaćeg dela. Dnevni deo, koji je južne orijentacije karakterišu velike staklene površine sa alu kliznom stolarijom. Impozantan dnevni boravak je povezan sa velikom, prelepom terasom koja zaista predstavlja kutak za hedonizam i uživanje sa prelepim pogledom na Frušku goru. Uz sam dnevni boravak je komforna kuhinja sa prozorom, tj.svojom prirodnpm ventilacijom. Kuhinja je opremljena vrhunskim nameštajem, ugradnim elementima i belom tehnikom. Uz sam dnevni boravak u hodniku s nalazi gostinski toalet. Spavaći deo se sastoji iz tri spavaće sobe, dva kupatila, jedno je u sklopu master-roditeljske spavaće sobe. Dve sobe imaju izlaz na još jednu prelepu veliku terasu, dok treća ima sopstveni garderober. Stan ima sopstveni kotao na gas sa kalorimetrima i utrošak za grejanje (plaća se samo u grejnoj sezoni) je minimalan, max. 6.000 .- din u najhladnijim mesecima. Mogućnost kupovine u viđenoim stanju, sa kompletnim stvarima. Nepokretnost za svaku preporuku. Uredna pravna dokumentacija. U iskazanoj ceni je sadržana posrednička prvoizija. Broj u Reg.posrednika:2107.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

464,500 €

Danila Kiša, dupleks, 161m2. …

  • Soba: 4.5
  • 2,885 €/m2
  • 161 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

476,300 €

* Novi Sad - Bulevar Oslobođenja *…

  • Soba: 4.0
  • 3,810 €/m2
  • 125 m2

Novi Sad Telep

473,800 €

ATRAKTIVAN ČETVOROSOBAN-LUX…

  • Soba: 4.0
  • 3,159 €/m2
  • 150 m2

Novi Sad Novo Naselje

481,150 €

Na prodaju je moderan dupleks stan u izgradnji, smešten na idealnoj lokaciji na granici Novog Naselja i Satelita. Projekat je osmišljen tako da pru…

  • Soba: 4.0
  • 2,830 €/m2
  • 170 m2

Novi Sad Telep

482,040 €

Petosoban stan u dva nivoa 201m2 - Telep …

  • Soba: 5.0
  • 2,398 €/m2
  • 201 m2

Novi Sad Kej

473,800 €

Na prodaju ekskluzivan duplex stan površine 179 m², smešten na VI spratu stambene zgrade na jednoj od najprestižnijih lokacija u Novom Sadu – na…

  • Soba: 5.0
  • 2,647 €/m2
  • 179 m2