Novi Sad - Futog

Futog-Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 u Prizemlju sa Terasom 10 m2 bliže Veterniku-065/385 8880

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,354 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

82,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22559
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 82,400 €
  • Cena po m2 : 2354.29 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Futog
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: pr/2

NAŠA PREPORUKA*...Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI... Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,ulično je orijentisan ima ograđenu Terasu oko 10 m2... grejanje je Podno sa korektnim troškovima... STAN SE PRODAJE KOMPLET NAMEŠTEN SA NOVIM STVARIMA I ODMAH JE USELJIV... KUPOVINA JE ZA GOTOVINU... Posebno izdvajamo blizinu Škole,Vrtića,Marketa i Gradskog prevoza... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22559 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

80,340 €

Novi Sad, Adice - Jednoiposoban stan - u prirodi 42 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,295 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

77,900 €

Garsonjera na Telepu, Novi Sad, 28 m², 3. sprat…

  • Soba: 1.0
  • 2,782 €/m2
  • 28 m2

NOVI SAD.FUTOG. DVOSOBAN STAN.(Svet

80,300 €

NOVI SAD.FUTOG. DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 1,515 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

82,500 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,845 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Salajka

81,120 €

Novi Sad, Salajka - Garsonjera 28m² sa povratom PDV …

  • Soba: 0.5
  • 2,797 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2