Novi Sad - Detelinara

PRODAJA - NOVA DETELINARA - 3.0 STAN - ODMAH USLEJIV ID#12005

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,065 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

190,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012005
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 190,000 €
  • Cena po m2 : 3064.52 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/5

Stan na prodaju - Nova Detelinara , Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Novoj Detelinari, Novi Sad. Na prodaju je trosoban stan na Novoj Detelinari, kompletno opremljen nameštajem rađenim po meri radi maksimalne iskorišćenosti prostora. Enterijer je renoviran uz upotrebu kvalitetnih materijala, a manja spavaća soba specifična je po ugradnom bračnom krevetu sa mehanizmom za spuštanje. Stan poseduje terasu sa ostavom, dok se sama zgrada nalazi pod video nadzorom i nudi zajedničku biciklanu na korišćenje stanarima. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

182,000 €

Prodaja dvosobnog stana-Kosancic Ivana, 55m2 ID#12075…

  • Soba: 2.0
  • 3,500 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Sajmište

196,670 €

Agencija Moj Dom nudi fantastičan trosoban stan u novogradnji, u kojem niko nije živeo. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja spaja sve pogodnos…

  • Soba: 3.0
  • 3,450 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

187,880 €

Telep - Velika ponuda stanova u NOVOGRADNJI…

  • Soba: 3.0
  • 2,472 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Adice

199,000 €

Novi Sad, Adice - Četvorosoban stan 88 m2 sa pogledom na Frušku Goru …

  • Soba: 3.5
  • 2,261 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Kej

185,400 €

Beogradski kej – stan sa pogledom i garažom ID#9796…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prelep, uknjižen trosoban stan na Telepu. 72m2. Mogućnost kupovine garaže. …

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2