Novi Sad - Detelinara

PRODAJA - FENOMENALAN TROSOBAN STAN KOD SAJMA ID#12051

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,538 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

230,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012051
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 230,000 €
  • Cena po m2 : 3538.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/5

Prodaje se jedinstven i funkcionalan trosoban stan kod sajma. Stan se nalazi na 2. spratu i prodaje se kompletno opremljen sa svim ugradnim nameštajem, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Posebna vrednost ovog stana je pažljivo osmišljen enterijer u kojem svaka prostorija prati isti moderan i topao stil, uz maksimalno iskorišćen prostor. Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom – otvoren koncept, mnogo prirodnog svetla Hodnik sa velikim ugradnim plakarima i ogledalima Unikatna dečija soba rađena po meri – funkcionalna i vizuelno posebna Spavaća soba Kupatilo Moguća kupovina parking mesta ispred ulaza. Stan je idealan za porodičan život, ali i kao investicija. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za više informacija kontaktirajte nas 0668442299 Gold Nekretnine Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

239,990 €

Severni Telep-Lep Četvorosoban stan 87 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,759 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

222,500 €

Na prodaju je prostran stan u novogradnji, smešten u Preradovićevoj ulici…

  • Soba: 4.0
  • 2,060 €/m2
  • 108 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

225,500 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,425 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Liman 1

236,000 €

Na prodaju je izuzetno komforan i funkcionalno organizovan trosoban stan na Limanu 1, jednoj od najstabilnijih i najtraženijih lokacija za život u N…

  • Soba: 3.0
  • 2,914 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Liman 2

221,450 €

NOVI SAD. LIMAN II.ČETVOROSOBAN STAN.KOMPLET RENOVIRAN.DVOSTRANO ORIJENTISAN.U BLIZINI ŠTRAND, FAKULTETI,SPENS, PROMEN…

  • Soba: 4.0
  • 3,119 €/m2
  • 71 m2