Novi Sad - Detelinara

PRODAJA - KOMFORAN DVOSOBAN - DETELINARA ID#12063

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,300 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

142,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012063
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 142,600 €
  • Cena po m2 : 2300.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: Prizemlje/0

Prodaja komfornog dvosobnog stana – Stara Detelinara Prodaje se komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Staroj Detelinari. Stan je funkcionalnog rasporeda i pogodan za renoviranje prema sopstvenim željama. Ima veliku zastakljenu terasu koja nije uračunata u kvadraturu, što daje mogućnost proširivanja stambenog prostora. Mirno okruženje, blizina prodavnica, prevoza i svih potrebnih sadržaja čine ovaj stan odličnom prilikom za porodično stanovanje ili investiciju. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za više informacija kontaktirajte nas 0668442299 Gold Nekretnine Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

136,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

150,000 €

Prodajemo odličan stan na Bulevaru Oslobođenja, Novi Sad ID#11507…

  • Soba: 3.0
  • 2,679 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

142,150 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.TROSOBAN STAN.POLU NAMEŠTEN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 1,895 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Centar

133,900 €

ODLIČNA PONUDA 1/1 uknjižena nekretnina koja se nalazi u centru grada u neposrednoj blizini pozorišta.Stan se sasto…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

152,500 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 63.00m2, 152500 eur ID#11060…

  • Soba: 3.0
  • 2,421 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Adice

152,400 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 3.0
  • 2,498 €/m2
  • 61 m2