Novi Sad - Liman 4

Prodaje se 2.0 stan-Liman IV, 55m2 ID#12070

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,361 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

174,760 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012070
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 174,760 €
  • Cena po m2 : 3360.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 4
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Stan na prodaju-Liman IV, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Limanu IV, Novi Sad, udaljen svega 7 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Na prodaju je kompletno namešten dvosoban stan na Limanu 4, uknjižene površine 52 m², dok stvarna površina u prirodi iznosi 55 m². Stan je pozicioniran tako da je potpuno izolovan od ulične buke i orijentisan je ka zelenilu, iako se nalazi u neposrednoj blizini svih ključnih infrastrukturnih sadržaja. Nekretnina je prirodno dobro osvetljena, a autobusko stajalište je udaljeno minut hoda od zgrade. Stan se prodaje u viđenom stanju, odmah je useljiv i pogodan kako za život, tako i za izdavanje. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442255 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

182,500 €

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,202 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Telep

170,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,583 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Telep

165,240 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,709 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Futog

178,450 €

Futog-Veliki Četvorosoban stan 99 m2 u Izgradnji-mogućnost povrata PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,803 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Grbavica

167,000 €

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan od 50 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Grbavici. Stan se nalazi u prizemlju i ide…

  • Soba: 2.5
  • 3,340 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

177,700 €

Fenomenalna lokacija! Odličan kvalitet gradnje! Poštovanje rokova izgradnje! Agencija Moj Dom prodaje stanove razlicitih struktura i kvadratura u iz…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 69 m2