Novi Sad - Sajmište

PRODAJA - ODLIČAN TROSOBAN STAN KOD SAJMA! ID#12104

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,116 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

215,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012104
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 215,000 €
  • Cena po m2 : 3115.94 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

Prodaje se odličan svetao trosoban stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u blizini Sajma. Stan se nalazi na prvom spratu moderne zgrade i idealan je za porodičan život ili kao investicija. Stan je polunamešten, funkcionalnog rasporeda i veoma osvetljen zahvaljujući velikim prozorima i dobroj orijentaciji. Prostor je pažljivo organizovan kako bi pružio maksimalnu udobnost i komfor budućim vlasnicima. Postoji mogućnost kupovine parking mesta, kao i podrumske ostave, što dodatno doprinosi praktičnosti i kvalitetu stanovanja. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za više informacija i zakazivanje gledanja, kontaktirajte nas 0668442299 Gold Nekretnine Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

214,200 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 2.5
  • 3,400 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

NOVI SAD.CENTAR.DVOSOBAN STAMN. PLUS 170 M2 TERASE.Uz stan pripada i podrumska prostorija, kao i mogućnost zakupa dodat…

  • Soba: 2.0
  • 4,292 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan …

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Sajmište

211,000 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,851 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Prostran četvorosoban stan na Detelinari sa mogućnošću proširenja – 99 m²…

  • Soba: 4.0
  • 2,081 €/m2
  • 99 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

206,000 €

Odličan četvorosoban stan sa terasom 64 m2 i bazenom + parking - RETKO U PONUDI! …

  • Soba: 4.0
  • 2,482 €/m2
  • 83 m2