Novi Sad - Detelinara

Novi Sad, Nova Detelinara - Kompletno renoviran dvoiposoban stan, 58 m2

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,397 €/m2
  • Površina: 58 m2
PRODAJA

139,050 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1003081
  • Površina : 58 m2
  • Cena : 139,050 €
  • Cena po m2 : 2397.41 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 1/5

Novi Sad, Nova Detelinara - Kompletno renoviran dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Prvi sprat. Idealnog rasporeda: dnevni boravak sa uvučenom kuhinjom, dve spavaće sobe, klupatilo i zatvorena terasa. U kuhinji prirodna ventilacija. Stan je kompletno renoviran - zamenjena stolarija, podne obloge, instalacije i vodovodne cevi, renovirano kupatilo... Lokacija odlična za porodično stanovanje. U blizini više vrtića, škola, supermarketa, kafića... Uknjižen i spreman za useljenje. Kontakt: 0693831003

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

140,150 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

136,200 €

• Soba: 1.5
  • 2,838 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,300 €

Na prodaju lux jednoiposoban stan 48 m2 na Novom Naselju. Stan je u mirnom delu, okrenut prema parku u zgradi sa biciklanom i besplatnim parkingom. Ko…

  • Soba: 1.5
  • 3,069 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

139,000 €

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 3,089 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Grbavica

144,420 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 1.5
  • 3,703 €/m2
  • 39 m2