Novi Sad - Adice

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Adice, , 57.00m2, uknjižen ID#12110

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,105 €/m2
  • Površina: 57 m2
PRODAJA

120,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012110
  • Površina : 57 m2
  • Cena : 120,000 €
  • Cena po m2 : 2105.26 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: Prizemlje/3

Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na na granici Telep i Adica, Novi Sad. Stan je funkcionalnog i veoma dobro organizovanog rasporeda, pruža maksimalnu iskorišćenost prostora i udobnost za svakodnevni život. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje privatno dvorište, idealno za odmor, druženje, dečiju igru ili uživanje uz jutarnju kafu. Lokacija je izuzetno pogodna za porodičan život – u neposrednoj blizini nalaze se marketi, škole, vrtići, autobuska stajališta i svi sadržaji neophodni za kvalitetan i miran život. Stan predstavlja odličan izbor kako za porodično stanovanje, tako i kao investicija. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442277 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

112,810 €

Prodaja dvosobnog stana u izgradnji na Telepu ID#11979…

  • Soba: 2.0
  • 2,623 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

117,420 €

Adice-Lep Trosoban stan 60 m2 na drugom spratu-Izgradnja-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,957 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Podbara

113,500 €

Novi Sad, Podbara - centar, Lepo uređen stan u pešačkoj zoni- staro jezgro grada…

  • Soba: 2.5
  • 2,183 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

120,510 €

Prodaja jednoiposobnog stana- Telep ID#9095…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Socijalno

123,600 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.DVOSOBAN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,809 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Podbara

128,300 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,129 €/m2
  • 41 m2