Novi Sad - Adamovićevo naselje

Novi Sad, Adamovićevo naselje - dva trosobna stana na spratu

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 3,193 €/m2
  • Površina: 137 m2
PRODAJA

437,440 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22547
  • Površina : 137 m2
  • Cena : 437,440 €
  • Cena po m2 : 3192.99 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 6.0
  • Sprat: 2/3

Na prodaju je luksuzna etaža u Novom Sadu, u traženom Adamovićevom Naselju, na drugom spratu moderne zgrade. Površina od 137 m² pruža izuzetnu fleksibilnost i mogućnost organizacije prostora kao jedne ili dve stambene jedinice, u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Prostor je nov, moderno uređen i neuseljavan, sa pažljivo osmišljenim rasporedom. Obuhvata četiri spavaće sobe, dve kuhinje u sklopu dnevne sobe, dva kupatila, dva toaleta i dve terase, što dodatno doprinosi osećaju komfora i privatnosti. Svaka stambena jedinica ima ostavu, kao i sopstvene merače za struju, gas i vodu. Ova etaža predstavlja odličan izbor za porodično stanovanje ili investiciju na atraktivnoj lokaciji. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com A57-22547.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

441,980 €

PRODAJA STANOVA PETOSOBAN NOV NEUSELJAVAN POVRAT PDVA retko u ponudi* ID#8776…

  • Soba: 5.0
  • 2,695 €/m2
  • 164 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

437,440 €

Novi Sad, Adamovićevo naselje - dva trosobna stana na spratu…

  • Soba: 6.0
  • 3,193 €/m2
  • 137 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

430,000 €

Na prodaju luksuzan stan, Sremska Kamenica, 145m2…

  • Soba: 5.0
  • 2,966 €/m2
  • 145 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

443,000 €

Luksuzan renoviran dupleks na odličnoj lokaciji – Danila Kiša, 122 m²…

  • Soba: 4.0
  • 3,631 €/m2
  • 122 m2

Tara-Fantastičan kompleks od 8 Apa

434,000 €

Tara-Fantastičan kompleks od 8 Apartmana u srcu Drinskog kraja-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 1,550 €/m2
  • 280 m2

Novi Sad Grbavica

446,630 €

Novi Sad, Grbavica - Penthouse stan + garaža 60 m2 - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 3,059 €/m2
  • 146 m2