Novi Sad - Spens

Trosoban salonski stan u blizini suda i spensa renoviran i odmah useljiv

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,679 €/m2
  • Površina: 84 m2
PRODAJA

309,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004270
  • Površina : 84 m2
  • Cena : 309,000 €
  • Cena po m2 : 3678.57 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Spens
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/1

Trosoban salonski stan na najtrazenojoj lokaciji,dve sobe gledaju na ulicu,bez ulaganja,idealan za poslovni prostor ili za stanovanje,ima pripadajući tavanski prostor iznad ,dvorište za stanare,odlična investicija.Kontakt 0693831012

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

308,500 €

NOVI SAD.SAJAM .ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,637 €/m2
  • 117 m2

Novi Sad Spens

309,000 €

Trosoban salonski stan u blizini suda i spensa renoviran i odmah useljiv …

  • Soba: 3.0
  • 3,679 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Centar

306,425 €

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran Trosoban stan 85m2 u Centru Novog Sada …

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

300,800 €

NOVI SAD.BULEVAR.ČETVOROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,369 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Centar

309,000 €

Novi Sad,Centar, ULIČNI Stan za preuređenje u LOKAL. PEŠAČKA ZONA, MILETIĆEVA ULICA, PRIZEMLJE, pogodan za sve dela…

  • Soba: 3.0
  • 3,287 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

315,150 €

Na prodaju – ekskluzivan i izuzetno prostran stan od 115 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Evrope. Ovaj impresivan…

  • Soba: 4.0
  • 2,740 €/m2
  • 115 m2