Novi Sad - Detelinara

Detelinara odličan nov odmah useljiv dvosoban stan

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,322 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

132,870 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004272
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 132,870 €
  • Cena po m2 : 3321.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/5

Detelinara odličan nov dvosoban odmah useljiv stan u mirnom kraju punom zelenila i u blizini osnovne škole .Grejanje podno na gas-veoma niski troškovi.Preporuka!Kontakt 0693831012

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

139,050 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,738 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

128,800 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,067 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Podbara

128,300 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,129 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Futog

138,400 €

* Futog - Urbana vila *…

  • Soba: 4.0
  • 1,648 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

131,640 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 70m2 odličan troiposoban stan + parking u ceni …

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

133,171 €

Dvosoban stan 42m2 u izgradnji - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,171 €/m2
  • 42 m2