Novi Sad - Adice

Lokacijska parcela -Adice,437 m2

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 384 €/m2
  • Površina: 437 m2
PRODAJA

168,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22555
  • Površina : 437 m2
  • Cena : 168,000 €
  • Cena po m2 : 384.44 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adice

Prodajemo 2 parcele za lokaciju. Parcele su 437 m2 ukupno , 2 zgrade po tri stana + 4 garaže. Parc.4019/7 i 8 Veternik Postoji mogučnost kupovine i parcela 4019/5 i 6 koje mogu u kvadrate. Ukupno sve 4 parcele oko 1034 m2 Ukupno 12 stanova i 8 garaža. -Infrastruktura do placa -vredi pogledati.. 065/3858-888 Dančo

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Čenej

164,800 €

Čenej - odlično pozicionirano poljoprivredno zemljište!!!!…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Novi Sad Futog

170,700 €

* Novi Sad - Futog *…

  • 0 €/m2
  • 0 m2

Sremska Kamenica Glavica

164,800 €

Sremska Kamenica – Glavica, ekskluzivna lokacija nadomak Čardaka Na prodaju je izuzetno atraktivan plac površine 674 m², savršeno pozicioniran …

  • 245 €/m2
  • 674 m2

Sremski Karlovci Banstol

174,700 €

Nudimo vam izvanrednu parcelu na jednoj od najlepših lokacija s predivnim pogledom na brežuljke i prirodu. Ova parcela se nalazi neposredno pored Na…

  • 154 €/m2
  • 1131 m2

Sremska Kamenica Ledinci

164,800 €

Prodaje se plac od 600m2, sa kućom u fazi gradnje od 189m2. Za sve detaljnije informacije obratite se na 063 7445 379U …

  • 275 €/m2
  • 600 m2

Sremska Kamenica Institut

164,800 €

Sremska Kamenica-Artiljevo-Veliki Građevinski Plac 5170 m2 sa Pogledom na Grad-065/385 8880…

  • 32 €/m2
  • 5170 m2