Novi Sad - Telep

Novi Sad, Telep - Dvosoban dupleks u izgradnji sa povratom PDV 52m2

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

133,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004263
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 133,900 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/4

Prodaje se dvosoban dupleks stan površine 52m2 na početku Telepa. Stan se nalazi na III spratu zgrade sa liftom. U mirnoj je ulici i dvorišno je orijentisan. Sadrži sledeće prostorije: Na prvom nivou je dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, toalet i terasa, a na drugom nivou je izdvojena spavaća soba sa kupatilom. Završetak radova je planiran za oktobar 2026. godine. Grejanje je na gas. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u iznosu od 3% kao i PDV. Za više informacija pozvati na: 0693831006 - Ivana

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

143,170 €

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Liman III, Balzakova, 52.00m2 ID#10755…

  • Soba: 2.0
  • 2,753 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

127,000 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,953 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Detelinara

133,900 €

Dvosoban stan 62 m², Nova Detelinara,kod ABC…

  • Soba: 2.0
  • 2,160 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

128,750 €

Idealna porodična oaza kod Futoške pijace – mir, komfor i dvorište u srcu grada!…

  • Soba: 3.0
  • 2,384 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

135,960 €

Komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 48 m2