Novi Sad - Detelinara

Prodaje se moderan trosoban stan na Novoj Detelinari

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,209 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

221,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004268
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 221,450 €
  • Cena po m2 : 3209.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan odlikuje odličan raspored prostorija koji omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora i prijatan boravak za porodični život. Nekretnina se nalazi na veoma atraktivnoj lokaciji, u mirnom delu grada, a u neposrednoj blizini nalaze se Bulevar Evrope, brojni marketi, kafići, restorani, kao i sav sadržaj neophodan za svakodnevni život. Odlična povezanost sa ostatkom grada dodatno doprinosi kvalitetu stanovanja. Uz stan postoji mogućnost kupovine parking mesta po ceni od 12.000€ uz mogućnost dogovora, kao i pomoćna prostorija površine 5m² po ceni od 6.000€ uz mogućnost dogovora. Odličan izbor za sve koji traže komforan i kvalitetan dom na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. U cenu je uračunata posrednička nadoknada od 3% Kontak: 0631226340

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

229,300 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,528 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Liman 2

211,500 €

Novi Sad, Liman 2. Komforan dvosoban uknjižen stan od  59 m2. Stan je polurenoviran, i prodaje se kompletno opreml…

  • Soba: 2.0
  • 3,777 €/m2
  • 56 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

213,970 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,101 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

221,450 €

Na prodaju – moderan, potpuno namešten četvorosoban stan na odličnoj lokaciji na Telepu, idealan za porodičan život ili kvalitetno ulaganje. O…

  • Soba: 4.0
  • 2,461 €/m2
  • 90 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

218,560 €

Petrovaradin-Useljiv Nov stan 116m2 sa dva Garažna Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,884 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Telep

221,500 €

Luksuzan četvorosoban stan od 90m² na prestižnoj lokaciji – Heroja Pinkija…

  • Soba: 4.0
  • 2,461 €/m2
  • 90 m2