Novi Sad - Liman 2

Novi Sad, Liman II, na odličnom mestu u blizini PROMENADE, Štranda i Dunava, na prodaju renoviran trosoban stan odličnog rasporeda. Široko ulazno predsoblje tri sobe, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo + još jedan sanitarni čvor, dve ter

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,478 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

267,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019361
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 267,800 €
  • Cena po m2 : 3477.92 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 2
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/7

Novi Sad, Liman II, na odličnom mestu u blizini PROMENADE, Štranda i Dunava, na prodaju renoviran trosoban stan odličnog rasporeda. Široko ulazno predsoblje tri sobe, kuhinja sa trpezarijom, ostava, kupatilo + još jedan sanitarni čvor, dve terase. Stan je dvostrano orijentisan. Puno zelenila oko zgrade.Mir, tišina. Stan bez ulaganja. Kontakt 063/775-9121

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

259,000 €

Namešten četvorosoban stan u blizini keja…

  • Soba: 4.0
  • 2,726 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Novo Naselje

267,800 €

Na prodaju komforan trosoban stan površine 73 m² u mirnom i traženom naselju Šarengrad. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dve spavaće…

  • Soba: 3.0
  • 3,348 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

275,680 €

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 101.00m2, 275680 eur ID#10863…

  • Soba: 4.0
  • 2,730 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Veternk

262,650 €

Kompletno namešten stan sa parking mestom uključenim u cenu!…

  • Soba: 3.5
  • 2,985 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Sajmište

259,560 €

Kompletno opremljen stan (72m2) u ekskluzivnom kompleksu na Sajmu …

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Sajmište

272,950 €

Penthaus na prodaju – 119 m² – Sajmište …

  • Soba: 6.0
  • 2,294 €/m2
  • 119 m2