Novi Sad - Adamovićevo naselje

Novi Sad, Adamovićevo naselje, 129m2 - dva trosobna stana na spratu

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 3,194 €/m2
  • Površina: 129 m2
PRODAJA

412,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22546
  • Površina : 129 m2
  • Cena : 412,000 €
  • Cena po m2 : 3193.80 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Adamovićevo naselje
  • Broj soba : 6.0
  • Sprat: 1/3

Prodaje se stan od 129 m² na prvom spratu od ukupno tri, u Adamovićevom Naselju u Novom Sadu. Etaža može da funkcioniše kao jedna stambena jedinica ili kao dve odvojene stambene jedinice, što pruža veliku fleksibilnost u korišćenju prostora. Stan raspolaže sa četiri spavaće sobe, dve kuhinje u sklopu dve dnevne sobe, dva kupatila, dva toaleta, jednom lođom i jednim francuskim balkonom. Uz stan dolaze i dva parking mesta u dvorištu zgrade, kao i ostava u podrumu. Za svaki stan postoje posebni merači potrošnje gasa, struje i vode. Novo, lepo, funkcionalno i iznad svega kvalitetno. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com A57-22546.

SLIČNE NEKRETNINE

Beočin Beočin

410,000 €

Beočin -Poslovno stambeni objekat…

  • Soba: 4.0
  • 669 €/m2
  • 613 m2

Novi Sad Kej

403,200 €

ČETVOROSOBAN-KEJ ID#10608…

  • Soba: 3.0
  • 3,600 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Telep

412,000 €

Novi Sad,Telep neposredno kod limanaprodaje se penthaus sa posebnim ulazom u kojem su stan od 104m2 i garsonje…

  • Soba: 4.5
  • 3,121 €/m2
  • 132 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

412,000 €

Novi Sad, Adamovićevo naselje, 129m2 - dva trosobna stana na spratu…

  • Soba: 6.0
  • 3,194 €/m2
  • 129 m2

Novi Sad Centar

403,760 €

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran Četvorosoban stan 112m2 u Centru Novog Sada …

  • Soba: 4.0
  • 3,605 €/m2
  • 112 m2

Sremska Kamenica Popovica

412,000 €

Prodajemo ogroman porodični stan sa garažom za 2 auta, parking mestom ispred, tri terase, od kojih jedna ima predivan pogled na Dunav i Štrand sa…

  • Soba: 3.5
  • 2,497 €/m2
  • 165 m2