Novi Sad - Detelinara

* Nova Detelinara - Branka Bajća *

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,996 €/m2
  • Površina: 77 m2
PRODAJA

230,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2191
  • Površina : 77 m2
  • Cena : 230,700 €
  • Cena po m2 : 2996.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/0

Prodajemo lepo opremljen, trosoban stan u ulici Branka Bajića. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, dve odvojene spavaće sobe, dva sanitarna čvora, dve terase. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta,mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

221,450 €

Grbavica, 70m2, odličan dvoiposoban stan. …

  • Soba: 2.5
  • 3,164 €/m2
  • 70 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

225,500 €

Prodajemo luksuzne porodične stanove sa predivnim pogledom na Tatarskom Brdu. Ova predivna lokacija pruža osećaj kao da ste svaki dan na odmoru.…

  • Soba: 4.0
  • 2,425 €/m2
  • 93 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

236,900 €

Novi Sad-Petrovaradin.Prodaje se izuzetno funkcionalan 4.0 stan u zgradi odličnog kvaliteta useljenoj pre par godina. S…

  • Soba: 3.5
  • 2,854 €/m2
  • 83 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

238,650 €

MODERAN ČETVOROSOBAN DUPLEKS – MIŠELUK (U IZGRADNJI) …

  • Soba: 4.0
  • 2,273 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Liman 1

236,000 €

Na prodaju je izuzetno komforan i funkcionalno organizovan trosoban stan na Limanu 1, jednoj od najstabilnijih i najtraženijih lokacija za život u N…

  • Soba: 3.0
  • 2,914 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2