Novi Sad - Sajmište

Prodaja-komforan dvosoban stan kod Sajma-62m2 ID#12095

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,097 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

130,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012095
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 130,000 €
  • Cena po m2 : 2096.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 8/0

Prodaje se kompletno renoviran svetao i prostran dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Novosadskog sajma. Stan se nalazi na 8.spratu stambene zgrade. Lift u zgradi ide do 7.sprata, nakon čega se do stana dolazi jednim spratom stepenica. Iznad celog stana nalazi se tavanski prostor, što pruža dodatnu sigurnost i odličnu termičku izolaciju. Raspored stana: Veliki dnevni boravak. Komforna spavaća soba. Odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, Velika zatvorena terasa sa ostavom. Stan je kompletno renoviran, hoblovani parketi, pvc stolarija, zamenjene instalacije. Odlična lokacija blizu šklola, vrtića, ambulante, marketa i sajma. Miran kraj sa dosta zelenila i slobodnog parking prostora oko zgrade. Odmah useljiv bez dodatnih ulaganja. Uknjižena nekretnina 1/1 bez tereta. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442266 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

138,000 €

* Sajam Kompleks - Novi Sad *…

  • Soba: 1.5
  • 3,450 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Podbara

135,000 €

NOVI SAD. PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN. Parking u dvorištu zgrade obezbeđen za stanare.(Svet nekretnine,…

  • Soba: 1.5
  • 3,857 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Avijacija

122,000 €

Square Garden, Gorana Jojica. Kontakt: 062 7445 42Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene c…

  • Soba: 1.5
  • 2,773 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Centar

133,900 €

ODLIČNA PONUDA 1/1 uknjižena nekretnina koja se nalazi u centru grada u neposrednoj blizini pozorišta.Stan se sasto…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Salajka

139,100 €

Novi Sad ,Salajka,stan se nalazi na prvom spratu izgrađen pre dvadesetak godina. Nameštena kuhinja i dva ugradna am…

  • Soba: 3.5
  • 1,253 €/m2
  • 111 m2