Novi Sad - Detelinara

Novi Sad, Nova Detelinara - renovirana garsonjera

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,502 €/m2
  • Površina: 30 m2
PRODAJA

105,060 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1004243
  • Površina : 30 m2
  • Cena : 105,060 €
  • Cena po m2 : 3502.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/7

Na prodaju renovirana garsonjera na jednoj od traženijih lokacija na Novoj Detelinari. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade i idealan je kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Površina stana iznosi 30m2, a poseduje i zatvorenu terasu koja pruža dodatni funkcionalni prostor. Stan je renoviran, uredan i odmah useljiv, prodaje se bez nameštaja, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost uređenja po sopstvenom ukusu. U blizini se nalaze marketi, autobuske linije, škole, vrtići i svi sadržaji neophodni za svakodnevni život. U oglašenu cenu je uračunata posrednička naknada u visini od 3%. Za više informacija pozvati 0628350463.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

98,300 €

NOVI SAD. ADICE. DVOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,091 €/m2
  • 47 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

114,070 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,593 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Centar

103,000 €

Novi Sad,stan strogi centar,komplet namešten,pogodan za izdavanje ,stan na dan ,postoji moućnost parkinga u dvorištu …

  • Soba: 0.5
  • 3,679 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Telep

104,900 €

Telep, fenomenalan dvosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.0
  • 2,690 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Podbara

99,570 €

Podbara-Lepa Garsonjera 27 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 3,688 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Socijalno

115,026 €

Atraktivan stan na mirnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja…

  • Soba: 0.5
  • 3,966 €/m2
  • 29 m2