Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE DVOSOBAN GARAŽNI STAN U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 39m2 i u osnovi je dvosoban sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na p

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,410 €/m2
  • Površina: 39 m2
PRODAJA

55,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019365
  • Površina : 39 m2
  • Cena : 55,000 €
  • Cena po m2 : 1410.26 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 0/2

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE DVOSOBAN GARAŽNI STAN U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 39m2 i u osnovi je dvosoban sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne pumpe, niski troškovi i samo u sezoni. Sva infrastruktura postoji (kanalizacija, struja, gradska voda). Kupovina isključivo za keš! MOGUĆNOST KUPOVINE PARKING MESTA! ZAVRŠETAK RADOVA PREDVIĐEN ZA KRAJ 2026. GODINE! U CENU URAČUNATA AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Bačka Palanka Čelarevo

60,770 €

  • Soba: 2.0
  • 1,147 €/m2
  • 53 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

60,000 €

* Sremska Kamenica *…

  • Soba: 0.5
  • 2,308 €/m2
  • 26 m2

Novi Sad Centar

52,800 €

Novi Sad-do ulaska u pešačku zonu u produžetku Pašičeve ulice i zdanja "Matice Srpske", oglašavamo na prodaju loka…

  • Soba: 0.5
  • 2,640 €/m2
  • 20 m2

Kula Kula

53,000 €

Kula, Crvenka, odličan namešten, komforan stan…

  • Soba: 2.0
  • 946 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajlovo

58,020 €

Novi Sad, Sajlovo - Jednoiposoban stan + dvorište 40-50 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 1,813 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Telep

61,800 €

Novi Sad-TelepStan u urbanoj vili na dobrom delu Telepa,pa stotina metara od Bulevara Patrijarha Pavla.Interes…

  • Soba: 0.5
  • 1,873 €/m2
  • 33 m2