Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 29m2 i u osnovi je garsonjera sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju.

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 1,498 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

43,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019364
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 43,450 €
  • Cena po m2 : 1498.28 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 0/2

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 29m2 i u osnovi je garsonjera sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne pumpe, niski troškovi i samo u sezoni. Sva infrastruktura postoji (kanalizacija, struja, gradska voda). Kupovina isključivo za keš! MOGUĆNOST KUPOVINE PARKING MESTA! ZAVRŠETAK RADOVA PREDVIĐEN ZA KRAJ 2026. GODINE! U CENU URAČUNATA AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

44,200 €

Adice-Useljiva Nova Garsonjera 25 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 1,768 €/m2
  • 25 m2

Bačka Palanka Čelarevo

51,500 €

Renoviran dvosoban stan 62m² u centru Čelareva – Prizemlje, uknjižen Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 62m² (u katastru 53,2m²),…

  • Soba: 2.0
  • 972 €/m2
  • 53 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Sadovi

52,500 €

ulica Nova, Sadovi. Uknjizen kao garaza.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku s…

  • Soba: 0.5
  • 1,944 €/m2
  • 27 m2

Kula Kula

53,000 €

Kula, Crvenka, odličan namešten, komforan stan…

  • Soba: 2.0
  • 946 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Centar

52,800 €

Novi Sad-do ulaska u pešačku zonu u produžetku Pašičeve ulice i zdanja "Matice Srpske", oglašavamo na prodaju loka…

  • Soba: 0.5
  • 2,640 €/m2
  • 20 m2

Temerin Sirig

45,000 €

Sirig-Povoljno uknjižen dvosoban stan-…

  • Soba: 2.0
  • 938 €/m2
  • 48 m2