Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 21m2 i u osnovi je garsonjera. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prvom spratu od dva sp

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 1,633 €/m2
  • Površina: 21 m2
PRODAJA

34,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1019363
  • Površina : 21 m2
  • Cena : 34,300 €
  • Cena po m2 : 1633.33 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/2

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 21m2 i u osnovi je garsonjera. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prvom spratu od dva sprata. Grejanje je podno - toplotne pumpe, niski troškovi i samo u sezoni. Sva infrastruktura postoji (kanalizacija, struja, gradska voda). Kupovina isključivo za keš! MOGUĆNOST KUPOVINE PARKING MESTA! ZAVRŠETAK RADOVA PREDVIĐEN ZA KRAJ 2026. GODINE! U CENU URAČUNATA AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. Za više informacija i gledanje pozovite: 0631010640 Ivana.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

44,200 €

Adice-Useljiva Nova Garsonjera 25 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 0.5
  • 1,768 €/m2
  • 25 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

34,300 €

Garsonjera Alibegovac …

  • Soba: 0.5
  • 1,633 €/m2
  • 21 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

29,200 €

Čelarevo, stan za renoviranje 62m2…

  • Soba: 2.0
  • 471 €/m2
  • 62 m2

Продаје се намеште

43,050 €

Продаје се намештен стан у једном од најтраженијих бањских одмар?…

  • Soba: 0.5
  • 2,266 €/m2
  • 19 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

43,450 €

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 29m2 i u osnovi je garson…

  • Soba: 0.5
  • 1,498 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

43,479 €

Garsonjera Alibegovac …

  • Soba: 0.5
  • 1,499 €/m2
  • 29 m2