Novi Sad - Liman 2

PRODAJA - DVOIPOSOBAN - 59M2 - LIMAN 2 ID#12047

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,982 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

167,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012047
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 167,000 €
  • Cena po m2 : 2982.14 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 2
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 8/10

Dvoiposoban stan na Limanu 2 – odlična prilika za život ili investiciju Na prodaju svetao i funkcionalan dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Limanu 2, jednom od najtraženijih i najurbanijih delova grada. Stan je ulično orijentisan, ali zahvaljujući odličnoj izolaciji pruža mir i tišinu, bez buke sa ulice. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje koja je šankom povezana sa dnevnim delom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Odličan raspored i velika količina prirodne svetlosti čine prostor veoma prijatnim za svakodnevni život. Prodaje se kompletno namešten i spreman je za useljenje bez dodatnih ulaganja, što ga čini idealnim kako za porodičan život, tako i kao odličnu investiciju za izdavanje. U neposrednoj blizini nalaze se šoping centri Promenada i Mercator, kao i štrand, fakulteti, škole, vrtići, marketi, restorani i svi sadržaji neophodni za kvalitetan i moderan život. Odlična lokacija, funkcionalan raspored i kompletna opremljenost čine ovu nekretninu pravim izborom za one koji traže udoban dom ili sigurnu investiciju. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte 0668442299 Gold Nekretnine Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

174,980 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 3.5
  • 2,215 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Novo Naselje

160,600 €

Uknjiženo*TROSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU ID#1107…

  • Soba: 3.0
  • 2,200 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Novo Naselje

170,000 €

Novo Naselje-69m2, Dvoiposoban ID#10748…

  • Soba: 2.5
  • 2,464 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

167,000 €

Ekskluzivni Popust: Ograničen popust od 50 EUR/m² na nove nekretnine. Ponuda je ekskluzivna za prvih 10 kupaca, od koj…

  • Soba: 3.0
  • 2,651 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajlovo

168,960 €

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 83 m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,036 €/m2
  • 83 m2