Beočin - Beočin

Kuća u Banoštoru, 68 m², plac 15.6 a, Beočin

  • Broj prostorija: 0.0
  • Cena po m2: 2,088 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

142,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 22545
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 142,000 €
  • Cena po m2 : 2088.24 €/m2
  • Grad : Beočin
  • Lokacija : Beočin
  • Broj soba : 0.0
  • Površina placa: 1560 m2

Prodajemo na Fruškoj gori u Banoštru Uknjiženu Kuću 68 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Kuća je Prizemna čvrsta gradnja poseduje Dnevnu sobu,spavaću sobu,kuhinju,kupatilo i Lepu Veliku Zastakljenu Terasu sa koje je Pogled na krivinu Dunava,Novi Sad i pola Južne Bačke... nalazi se na lepoj velikoj parceli od 1560 m2 i u prelepom zelenom okruženju.... Kuća je komplet Renovirana sa novom stolarijom,podovima i krovom.... Prodaje se sa svim Nameštajem.... od infrastrukture ima struju,gradsku vodu grejanje je Podno... Pogodno je za Hedoniste i Kupce sa Posebnim Stilom Života... više informacija na tel. 065/385 8880...Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com A57-22545 (STATUS NEKRETNINE D.O.O UPISAN U REGISTAR POSREDNIKA POD BR.182)

SLIČNE NEKRETNINE

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradi

140,000 €

PRODAJA Kuća: NOVI SAD-Petrovaradin-Paragovo ID#9636…

  • Soba: 10.0
  • 1,522 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Futog

144,200 €

Futog-Uknjižena Nameštena Porodična kuća 64 m2 u Mirnom kraju-065/385 8880…

  • Soba: 2.5
  • 2,253 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad-Okolina-Porodična kuća 5

139,000 €

Novi Sad-Okolina-Porodična kuća 53 m2 na Placu od 460 m2 pored Vode za Uživanje-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,623 €/m2
  • 53 m2

Bačka Palanka Bačka Palanka

133,900 €

Despotovo-EKSKLUZIVA-Lepa Porodična kuća 210 m2 na Placu od 3200 m2 - 065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 638 €/m2
  • 210 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

149,500 €

Odličan poslovni prostor! Prodaje se kuća u centru Sremske Kamenice, izuzetna kao poslovni prostor. U prizemlju …

  • Soba: 5.0
  • 2,048 €/m2
  • 73 m2

Temerin Temerin

147,300 €

Temerin-novija spratna kuća 180 m2 na placu 738 m2 i na uglu dve ulice-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 818 €/m2
  • 180 m2