Novi Sad - Lipov gaj

Dvosoban stan -Lipov gaj

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,090 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

144,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2245
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 144,200 €
  • Cena po m2 : 2089.86 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Lipov gaj
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/2

Dvosoban stan u Lipovom gaju, zaokruženom naselju prilagođenom prvenstveno mirnom i bezbednom stanovanju sa 24-satnim obezbeđenjem. Naselje karakterišu široke ulice, dovoljno parking mesta, zelenih površina i igrališta za decu. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa svega 3 stana. Konforno predsoblje, prostrano kupatilo , odvojena kuhinja sa trpezarijskim delom, velika dnevna soba sa vezom ka većoj spavaćoj sobi koja ima izlaz na veću, nadkrivenu terasu, Grtejanje etažno, sa sopstvenim kotlom na gas, plaća se samo u grejnoj sezoni. Stan je bez većih ulaganja, sa urednom pravnom dokumentacijom. U ceni je sadržana i posrednička provizija. Broj u Reg.posrednika 2107.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

138,000 €

Prodaja stana-Dvosoban, Sajam, Namešten, 49m2-Parking u dvorištu ID#10951…

  • Soba: 2.0
  • 2,816 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Centar

150,000 €

Prodaja stana u Centru. LUX OPREMLJEN. Uknjižen. ID#6495…

  • Soba: 1.5
  • 3,947 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Adice

151,620 €

Nov, svetao trosoban stan na Telepu – 64 m²…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

140,000 €

Rađen po meri ODLIČAN 2.0 STAN NA PRODAJU - 42m2-Bulevar Evrope ID#11594…

  • Soba: 1.5
  • 3,333 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

140,000 €

Dvoiposoban stan na Novoj Detelinari ID#10820…

  • Soba: 2.5
  • 2,593 €/m2
  • 54 m2