Novi Sad - Lipov gaj

Porodična kuća-Lipov gaj

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,169 €/m2
  • Površina: 130 m2
PRODAJA

412,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2246
  • Površina : 130 m2
  • Cena : 412,000 €
  • Cena po m2 : 3169.23 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Lipov gaj
  • Broj soba : 4.0
  • Površina placa: 300 m2

Porodična kuća u Lipovom gaju, zaokruženom naselju prilagođenom prvenstveno mirnom i bezbednom stanovanju sa 24-satnim obezbeđenjem. Naselje karakterišu široke ulice, dovoljno parking mesta, zelenih površina i igrališta za decu.Kuća poseduje sopstvenu kotlarnicu za grejanje na gas, garažu i simpatično, manje dvorište. U prizemnom delu je toalet, odvojena kuhinja i dnevni boravak sa trpezarijskim delom, nadkrivena terasa sa vezom ka baštici. Na spratu su dve prostrane spavaće sobe sa kupatilom, a jedna je povezana sa velikom, nadkrivenom terasom.. U potkrovlju open-space prostor sa mogućnošću kreiranja dve prostorije ili kutka za razonodu. U kvadraturu nisu uključene terase. Uredna pravna dokumentacija. U naselju dovoljno parking prostora.U iskazanoj ceni je uključena posrednička provizija. Broj u Reg.posrednika 2107.

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Lipov gaj

412,000 €

Porodična kuća-Lipov gaj…

  • Soba: 4.0
  • 3,169 €/m2
  • 130 m2

Sremska Kamenica Institut

420,000 €

Sremska Kamenica - kuća u užem centru…

  • Soba: 6.0
  • 1,167 €/m2
  • 360 m2

Sremska Kamenica Čardak

412,000 €

Kuca u Sremskoj Kam. na cardaku, povrsina placa 2000m2, povrsina stambenog prostora oko 500m2. Kuca poseduje podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Dn…

  • Soba: 6.0
  • 824 €/m2
  • 500 m2

Novi Sad Sajlovo

406,500 €

Na samo deset minuta vožnje od samog centra Novog Sada, u širokoj i mirnoj ulici na Sajlovu, nalazi se kuća koja predstavlja spoj kvalitetne gradnj…

  • Soba: 6.0
  • 1,783 €/m2
  • 228 m2

Irig Vrdnik

410,190 €

Vrdnik, Turističko stambeni objekat 452m2 - odlična turistička investicija (apartmani sa restoranom) …

  • Soba: 8.0
  • 1,783 €/m2
  • 230 m2

Novi Sad Adice

412,000 €

Tražite savršen dom za vašu porodicu? Imamo sjajnu ponudu - prelepa porodična kuća na samoj granici Telepa i Adica, u mirnom delu grada Novog Sad…

  • Soba: 6.0
  • 2,060 €/m2
  • 200 m2