Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

* Novi Sad - Bulevar Oslobođenja *

  • Broj prostorija: 4.5
  • Cena po m2: 2,472 €/m2
  • Površina: 99 m2
PRODAJA

244,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 2198
  • Površina : 99 m2
  • Cena : 244,700 €
  • Cena po m2 : 2471.72 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 4.5
  • Sprat: 3/0

U neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja, u Novom Sadu, prodaje se stan ukupne površine 99 m², na 3. spratu zgrade sa liftom. Trenutno su fizički odvojena dva stana, površine 45 m² i 54 m², uknjiženi kao jedna celina. Manji stan je 1.5, sa terasom i odvojenom kuhinjom, dok je veći 2.5 soban, takođe sa terasom i odvojenom kuhinjom, dva sanitarna čvora. U podrumu dve ostave koje pripadaju stanu. Strujna brojila odvojena za svaki stan posebno. Dvorišno je orijentisan i obezbeđeno je parking mesto u dvorištu. Zbog rasporeda i mogućnosti spajanja, nekretnina je pogodna kako za život, tako i za izdavanje. Za više informacija kontaktirajte nas na broj: Milica 0652726857 Registarski broj posrednika: 1018 M2 kvadrat nekretnine, Novi Sad

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

236,900 €

Porodičan stan 82m2 - Bulevar Patrijarha Pavla …

  • Soba: 2.5
  • 2,889 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Grbavica

247,200 €

Grbavica-Miše Dimitrijevića-91 m2 --065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 2,716 €/m2
  • 91 m2

Novi Sad Liman 4

237,000 €

TROSOBAN, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA LIMANU IV – MIR, ZELENILO I ODLIČAN POGLED! 69 m²…

  • Soba: 3.0
  • 3,435 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Liman 4

247,200 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,169 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Sajmište

236,900 €

Prodaje se pažljivo osmišljen i moderno uređen stan od 65 m² na izuzetno traženoj lokaciji u Novom Sadu – kod Sajma, Nadomak Bulevara Evrope. S…

  • Soba: 3.0
  • 3,645 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Grbavica

242,100 €

NOVI SAD,GRBAVICA,odličan 4-soban  dupleks stan ,donji deo veliki dnevni boravak,kuhinja,terasa, trpezarija u sklo…

  • Soba: 4.0
  • 2,374 €/m2
  • 102 m2