Novi Sad - Telep

Prodaja jednoiposobnog stana na Telepu ID#12056

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,500 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

143,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012056
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 143,500 €
  • Cena po m2 : 3500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: Prizemlje/0

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju u blizini kružnog toka. Stan se prodaje kompletno opremljen i trenutno se izdaje kao stan na dan sa već razrađenim biznisom. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442222 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

145,980 €

Adice odličan četvorosoban stan deljiv na dve stambene jedinice …

  • Soba: 4.0
  • 1,640 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

134,500 €

* Bulevar Evrope - Novogradnja *…

  • Soba: 1.5
  • 2,832 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Kamenjar

136,500 €

Stan sa privatnim dvorištem i parkingom! Omogućen kredit za mlade!…

  • Soba: 2.5
  • 2,676 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Sajmište

146,500 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,990 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

141,625 €

NOV STAN - Telep* 55m2* ID#10489…

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Podbara

149,300 €

Prodaje se potpuno opremljen dvoiposoban stan u mirnom naselju Podbara, Novi Sad, savršen za porodice koje traže udobnost i blizinu važnih sadržaj…

  • Soba: 2.5
  • 2,871 €/m2
  • 52 m2