Novi Sad - Grbavica

Prodaja jednoiposobnog lux nameštenog stana na Grbavici ID#12057

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 3,600 €/m2
  • Površina: 35 m2
PRODAJA

126,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012057
  • Površina : 35 m2
  • Cena : 126,000 €
  • Cena po m2 : 3600.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: Prizemlje/3

Stan na prodaju-Grbavica, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na Grbavici. Stan se prodaje kompletno opremljen i trenutno se izdaje kao stan na dan sa već razrađenim biznisom. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442222 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Novi Sad - Detelinara Na prodaju dvosoban stan od 53m2 na Staroj Detelinari. Stan se nalazi u zgradi starije gradnje. Kontakt - 063446559 Šifra - 10…

  • Soba: 2.0
  • 2,429 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Železnička stanica

128,750 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.0
  • 2,341 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Podbara

135,000 €

NOVI SAD. PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN. NAMEŠTEN STAN. Parking u dvorištu zgrade obezbeđen za stanare.(Svet nekretnine,…

  • Soba: 1.5
  • 3,857 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

135,500 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,823 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

123,000 €

Novi Sad - Adice u blizini Novosadskog puta, na prodaju odličan jednoiposoban stan od 52m2, useljiv, uknjižen. Stan se prodaje kompletno namešten i…

  • Soba: 1.5
  • 2,365 €/m2
  • 52 m2