Novi Sad - Novo Naselje

Prodaja-Dvosoban, 43m2-Uknjižen, Novogradnja ID#12074

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,000 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

129,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204012074
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 129,000 €
  • Cena po m2 : 3000.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/0

Stan na prodaju-Novo Naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Banatiću, Novi Sad, udaljen svega minutu hoda od Kružnog toka. Stan je dvosobne strukture, redovnog rasporeda. Kuhinja i dnevna soba su komforne. Hodnik ima dosta prostora za odlaganje kao i spavaća soba. Terasa na koju se izlazi iz dnevne sobe je odlična i prostrana. Stan je u popularnom kompleksu na lokaciji okruženoj zelenilom. Odlično za život al kao i investicija za izdavanje. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153. Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

123,500 €

Prodaje se jednoiposoban stan na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv…

  • Soba: 1.5
  • 3,338 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Detelinara

123,600 €

Jednoiposoban stan, Nova Detelinara ID#8357…

  • Soba: 1.5
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Adice

131,050 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su trosobni stano…

  • Soba: 3.0
  • 2,148 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

124,700 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 2.0
  • 2,969 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

133,800 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,973 €/m2
  • 45 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

122,515 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,917 €/m2
  • 42 m2